MÖBLER / Skåp & hyllor / Arkivskåp 14609258
nr 1460 9258
Arkivskåp
med låsbara jalusidörrar, nyckel. Bredd: 112 cm. Djup: 52 cm. Höjd: 162 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 11 april 2022
kl 21:00:38
8/4 11:27:21
3.000 kr
11/4 20:55:38